Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Represas

Plaża Represas znajduje się w hiszpańskiej miejscowości Tapia de Casariego, która jest częścią zachodniego wybrzeża Asturii.

Stanowi on część zachodniego wybrzeża Asturii i jest chroniony pod względem środowiskowym, ponieważ został wpisany na listę OSO i OZW.

Opis

Jest to plaża prosta, o długości około 300 metrów i średniej szerokości 30 metrów. Niemal całkowity brak piasku jest głównym powodem, dla którego jest to plaża bardzo rzadko odwiedzana. Ta cecha sprzyja jednak regularnej obecności rybaków na tym skalistym obszarze. Ze względu na występowanie skał, zwiedzającym zaleca się noszenie odpowiedniego obuwia, np. butów lub innego rodzaju obuwia o twardej podeszwie. Na miejscu znajdują się prysznice, a zalecaną formą aktywności jest wędkowanie rekreacyjne w skalistym terenie.

Dostęp do tej plaży można uzyskać z okolic portu w Tapia, korzystając z istniejącej promenady wzdłuż linii brzegowej. Inną alternatywą jest dojazd samochodem przez nadmorskie wyjście Tapia, które znajduje się dalej na wschód.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Miejscowości w pobliżu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności