Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Las Cabrilleras

Plaża Las Cabrilleras znajduje się w asturyjskim okręgu Cudillero i należy do hiszpańskiego miasta Ballota. Stanowi część Zachodniego Wybrzeża Asturii i jest częścią Chronionego Krajobrazu Zachodniego Wybrzeża Asturii.

Opis

Plaża jest w rzeczywistości skalistym obszarem w kształcie muszli, o długości około 300-310 m i średniej szerokości około 25 m. Jest to plaża wiejska o niskim położeniu. Jest to plaża wiejska o niskim stopniu urbanizacji. Piaski są białawe, średnioziarniste, a pomoc jest bardzo niewielka. Dojścia są piesze, mają długość mniejszą niż 0,5 km i są łatwe do pokonania. Jest to plaża wiejska o niskim stopniu urbanizacji.

Plaża otoczona jest klifami o wysokości około 100 m i aby się na nią dostać, należy zapytać w wiosce Ballota o drogę, która prowadzi do niej i do sąsiedniej plaży "El Destillo", ponieważ trzeba przejść przez łąki. Zbliżając się do plaży, należy zachować odpowiednie środki ostrożności, ponieważ czasami nie można dokładnie określić, gdzie kończy się łąka, a zaczyna klif, ze względu na dużą ilość porastającego go runa. Na plaży nie ma żadnych usług, a najbardziej polecaną formą aktywności jest wędkarstwo sportowe.

W czasie odpływu łączą się z nią inne przyległe zatoczki, takie jak La Huelga, La Ribeirína, El Destillo i La Freitona, co sprawia, że plaża Ballota osiąga wysokość 1800 metrów.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności