Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Carniciega

Plaża Carniciega, znana również jako plaża Barquera, znajduje się w asturyjskiej radzie Gozón i należy do miasta San Martín de Podes, w asturyjskiej radzie Gozón, w Hiszpanii. Stopień urbanizacji i zasiedlenia jest niski, a jego otoczenie ma charakter wiejski..

Opis

W złożu znajduje się średnioziarnisty piasek w kolorze brązowym. Nachylenie trasy dla pieszych jest bardzo łatwe, poniżej 500 m. Stopień urbanizacji i zasiedlenia jest bardzo niski. Jest to jedna z najspokojniejszych, najcichszych i najlepszych piaszczystych plaż w Asturii. Aby dostać się na tę plażę, należy kierować się znakami prowadzącymi na plażę.

Aby dostać się na tę plażę, należy pójść ścieżką prowadzącą do plaży Aguilera lub inną, która prowadzi z plaży Verdicio. Podczas odpływu można łatwo przejść z plaży Verdicio na plażę Carniciega. Lokalizacja parkingu nie jest podana, ale można do niego dotrzeć, skręcając w pierwszy zakręt, jadąc "drogą nadbrzeżną" z Verdicio w kierunku Avilés.

Obszar ten, stanowiący część Środkowego Wybrzeża Asturii, uznawany jest za Krajobraz Chroniony Cabo de Peñas. W pobliżu znajduje się twierdza Los Garabetales i rozległy obszar wydm. Do dyspozycji gości jest parking na pobliskiej łące oraz służba ochrony. Obszar ten jest "Chronionym Krajobrazem Cabo Peñas".[7

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności