Hiszpania > Cantabria (Region)

Playa de Aramal

Plaża Aramal znajduje się obok miasta Pechón, w gminie Val de San Vicente, we Wspólnocie Autonomicznej Kantabrii, w Hiszpanii. Leży w zachodniej części regionu, oblewanej przez Morze Kantabryjskie. Ma niewielkie rozmiary i mieszka w nim bardzo mało osób ze względu na trudny dostęp.

Lokalizacja

Można do niej dojechać drogą krajową N-634, w Pesués, gdzie skręca się w drogę regionalną CA-380 do Pechón, która prowadzi do tej plaży, a ostatni odcinek jest drogą nieutwardzoną. Dojazd do plaży zapewnia również autostrada kantabryjska A-8 / E-70, przy zjeździe na Unquera.

Dostęp

Pojazdy można zaparkować około 300 metrów dalej, na przeznaczonej do tego celu esplanadzie. Aby dostać się na plażę, trzeba przejść ścieżką o stromym zboczu i trudnym dostępie.

Obiekty

Plaża jest niestrzeżona. Dostęp pieszo jest utrudniony, nie nadaje się dla osób niepełnosprawnych. Nie posiada żadnego innego rodzaju wyposażenia.

Charakterystyka

Ta piaszczysta plaża składa się z drobnego, złotego piasku. Ma 100 metrów długości i 25 metrów szerokości. Wody są spokojne, odpowiednie do jego użytkowania. Można tu uprawiać sporty wodne i piaskowe.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności