Hiszpania > Las Palmas (Region)

Meloneras

Meloneras to miejscowość w Hiszpanii, należąca do gminy San Bartolomé de Tirajana, na wyspie Gran Canaria, w Autonomicznej Wspólnocie Wysp Kanaryjskich. Nazwa miasta pochodzi od plaży, za którą znajduje się jego urbanizacja. Charakteryzuje się głównie obecnością hoteli turystycznych.

Znajdują się tu głównie hotele turystyczne i inne miejsca noclegowe. Najbardziej widocznym punktem orientacyjnym jest latarnia morska Maspalomas, obok plaży Maspalomas i wydm Maspalomas. Niektóre z luksusowych kompleksów hotelowych w okolicy znajdują się w dzielnicy Maspalomas.

Niektóre z luksusowych kurortów w Meloneras wyróżniają się kanaryjskim stylem kolonialnym, wywodzącym się częściowo z hotelu Santa Catalina de la Torre (1890) w Las Palmas. Hotel Villa del Conde, otwarty w 2005 roku, zawiera replikę pobliskiego miasta Agüimes (rodzinnego miasta Eustasia Lópeza Gonzáleza, założyciela Lopesan Hotel Group), w tym charakterystyczną replikę dużego kopułowego kościoła San Sebastián, który służy jako recepcja hotelu. Hotel Villa del Conde, otwarty w 2005 roku, zawiera replikę pobliskiego miasta Agüimes, w tym charakterystyczną replikę dużego kopułowego kościoła San Sebastián, który służy jako recepcja hotelu.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności