Hiszpania > Andaluzja (Region)
Hiszpania > Cádiz (Region)

Playa Nuestra Señora del Carmen

Plaża Nuestra Señora del Carmen to plaża miejska w Barbate, na wybrzeżu Costa de la Luz (prowincja Kadyks, Andaluzja, Hiszpania). Plaża znajduje się w Barbate, na wybrzeżu Costa de la Luz, w prowincji Kadyks, Andaluzja, Hiszpania.

Lokalizacja i ogólna charakterystyka

Stanowi ona część centrum miasta i jest oddzielona od plaży Hierbabuena, na zachodzie, przez port Albufera, oraz od plaży Cañillos, na wschodzie, przez rzekę Barbate.

Położony jest między rzeką a portem miejskim. Ma 1300 metrów długości i około 40 metrów szerokości.

Z zachodu na wschód ciągnie się ona od portu Barbate, na obszarze znanym jako "Rajamanta", do ujścia rzeki Barbate, gdzie plaża tworzy skrawek lądu znany jako "La Barra". Jest to plaża o drobnym, białym piasku, bez roślinności, z wyjątkiem okolic ujścia rzeki.

Cechy szczególne

Usługi

Na plaży znajduje się promenada o długości około 1000 metrów, biegnąca przez prawie całą długość plaży. Przy promenadzie w Barbate można znaleźć bary, restauracje, mieszkania, hotele i niektóre supermarkety w pobliskich dzielnicach. Na końcu promenady znajduje się również klub surfingowy.

Plaża El Carmen posiada kładki, prysznice i brodziki, dwa stanowiska ratowników, ratowników, opiekę pielęgniarską, specjalne krzesła dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, kilka parkingów i serwis sprzątający. W Barbate swoją siedzibę mają Obrona Cywilna i Straż Pożarna.

Obrona Cywilna i Straż Pożarna mają swoje siedziby naprzeciwko, na rogu Calle As de Guía.

Zasady użytkowania

W lecie plaża ta cieszy się dużym napływem ludzi, co powoduje konieczność ustanowienia szeregu zakazów. W sezonie letnim, w godzinach od 12:00 do 20:00, zabrania się wprowadzania na plażę zwierząt domowych oraz gry w piłkę, z wyjątkiem miejsc, w których znajdują się bramki ustawione w tym celu. Niezależnie od rozkładu jazdy i pory roku, biwakowanie, palenie ognisk i łowienie ryb jest surowo zabronione. Kąpiel na obszarze kanału żeglarskiego, wyraźnie oznaczonego bojami, jest surowo zabroniona.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności