Hiszpania > Asturia (Region)

Playa El Conexal

Plaża El Conexal znajduje się w mieście Candás, w asturyjskiej radzie Carreño, Hiszpania. Jest ona częścią Środkowego Wybrzeża Asturii, które charakteryzuje się tym, że jest jednym z niewielu odcinków wybrzeża Asturii, które nie są objęte ochroną środowiska. Plaża El Conexal znajduje się w mieście Candás, w asturyjskiej radzie Carreño, Hiszpania. Plaża El Conexal znajduje się w mieście El Candás, w asturyjskiej radzie Carreño, Hiszpania.

Opis

Jest to plaża o prostokątnym kształcie, znajdująca się obok plaży Candás, i podobnie jak ta ostatnia posiada wszelkiego rodzaju usługi, a dodatkowo w jej pobliżu znajduje się parking na 50-100 pojazdów. Prace związane z poprawą i renowacją tej plaży zostały przeprowadzone w ciągu ostatnich kilku lat.

Dzięki ulepszeniom i pracom remontowym plaża ta jest teraz dostępna dla osób niepełnosprawnych (dzięki rampie umożliwiającej dostęp do piaszczystego podłoża), a na samym piasku znajdują się drewniane maty, zaś w miesiącach letnich oferowana jest bezpłatna usługa kąpieli dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej (anfi-bugui).

Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności