Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de La Palmera

Plaża La Palmera znajduje się w miejscowości Candás, w asturyjskiej radzie Carreño, Hiszpania. Jest ona częścią Środkowego Wybrzeża Asturii, które charakteryzuje się tym, że jest jednym z niewielu odcinków wybrzeża Asturii, które nie są objęte ochroną środowiska. Plaża La Palmera znajduje się w miejscowości Candás, w asturyjskiej radzie Carreño, Hiszpania. Plaża La Palmera znajduje się w miejscowości Candás, w asturyjskiej radzie Carreño, Hiszpania.

Opis

Jest to plaża o prostokątnym kształcie, sąsiadująca z plażą Candás, i podobnie jak ta ostatnia posiada wszelkiego rodzaju usługi, do których należy dodać obecność parkingu na 50-100 pojazdów w pobliżu plaży. Udoskonalenia i remonty na tej plaży zostały przeprowadzone w ostatnich latach.

Dzięki ulepszeniom i pracom remontowym plaża ta jest obecnie dostępna dla osób niepełnosprawnych (dzięki rampie umożliwiającej dostęp do piaszczystego podłoża), na samej plaży znajdują się też drewniane maty, a w miesiącach letnich oferowana jest bezpłatna usługa kąpieli dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej (anfi-bugui). Plaża jest również dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności