Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Palombina

Plaża Palombina jest jedną z plaż w parafii Celorio, w okręgu miejskim Llanes (Asturia, Hiszpania). Należy do plaż Wschodniego Wybrzeża Asturii, części wybrzeża Costa Verde, i jest uważana za krajobraz chroniony z punktu widzenia ochrony środowiska.

Stanowi część plaż Wschodniego Wybrzeża Asturii, część Costa Verde i jest uważany za krajobraz chroniony z punktu widzenia ochrony środowiska (ze względu na roślinność). Z tego powodu, zgodnie z informacjami Ministerstwa Rolnictwa, Żywności i Środowiska, jest on włączony do Chronionego Krajobrazu Wschodniego Wybrzeża Asturii (*).

Opis

Plaża w La Palombina ma kształt muszli z tombolo. Jest uważana za plażę miejską, ponieważ znajduje się na wschodnim wybrzeżu Asturii.

Jest ona uważana za plażę miejską, ponieważ znajduje się w centrum Celorio, co oznacza, że jest na niej duża liczba kąpiących się osób.

Znajdują się tam prysznice, kosze na śmieci, ratownicy, służby porządkowe i promenada. Ponadto w 2014 r. został wyróżniony Błękitną Flagą i Q for Quality. Chociaż można do niego dojechać samochodem, nie posiada on własnego parkingu.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności