Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Troenzo (Llanes)

Plaża Troenzo znajduje się w miejscowości Celorio, w gminie Llanes (Asturia, Hiszpania). Ma kształt muszli i długość 120 metrów.

Ma kształt muszli o długości 120 metrów i szerokości, która jest różna, ale można przyjąć, że średnio wynosi około 60 metrów. Znajduje się na wschodnim wybrzeżu Asturii, w wiejskim otoczeniu, łatwo dostępnym zarówno pieszo, jak i samochodem, z niestrzeżonym parkingiem na 50-100 miejsc. Jest częścią plaż Costa Verde i z punktu widzenia ochrony środowiska (ze względu na roślinność) uważany jest za krajobraz chroniony. Z tego powodu jest częścią Chronionego Krajobrazu Wschodniego Wybrzeża Asturii.

Opis

Jest to plaża półmiejska z dużą liczbą odwiedzających. Jest on bardzo osłonięty, stanowiąc część obszaru uznanego za "Krajobraz Chroniony". Posiada rozległą plażę z drobnym, białym piaskiem, która pozwala cieszyć się spokojnymi wodami. Nie posiada żadnych usług ani udogodnień, z wyjątkiem dostępu do plaży i parkingu. Plaża ma długość ok. 70 m, kształt muszli, spokojne wody i dostęp dla pieszych.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności