Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Llumeres

Plaża Llumeres znajduje się na granicy parafii Viodo i Bañugues, w gminie Gozón, Księstwo Asturii, Hiszpania. Jest ona częścią plaż Środkowego Wybrzeża Asturii i jest uważana za krajobraz chroniony z punktu widzenia ochrony środowiska. Plaża znajduje się na granicy parafii Viodo i Bañugues, w gminie Gozón, Księstwo Asturii, Hiszpania.

Opis

Plaża w Llumeres ma kształt liniowy i czerwonawy kolor, co jest pozostałością po znajdujących się tam starych kopalniach żelaza z XIX i XX wieku, które były niegdyś najważniejsze w asturyjskim górnictwie żelaza. Obok parkingu znajduje się mały port, który służył jako miejsce załadunku rudy. Odwiedzają go rybacy, wędkarze i rybaczki z północy i południa wyspy. Znajduje się tu również mały port rybacki.

Jest uczęszczana przez rybaków, zarówno wędkarzy, jak i spearfisherów. Nie ma tu żadnych usług, poza istnieniem małego portu rybackiego.

Plaża nie ma żadnych usług, z wyjątkiem istnienia pryszniców. Plaża nie ma żadnych usług, z wyjątkiem istnienia pryszniców. Plaża nie ma żadnych usług.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności