Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Aramar

Plaża w Aramar znajduje się w mieście Aramar, w regionie Cabo de Peñas, w radzie Gozón, wspólnocie autonomicznej Księstwa Asturii, Hiszpania. Plaża w Aramar znajduje się w mieście Aramar, w regionie Cabo de Peñas, w radzie Gozón, wspólnocie autonomicznej Księstwa Asturii, Hiszpania.[3

Opis

Posiada pewne usługi, takie jak toalety, prysznice, kosze na śmieci, serwis sprzątający, znaki ostrzegawcze, a nawet punkty gastronomiczne; a w sezonie letnim dysponuje sprzętem ratunkowym. Aby dostać się na plażę, należy korzystać z tej samej plaży, co przez resztę roku.

Aby się tam dostać, należy skorzystać z tej samej trasy, co w przypadku Playa del Dique, ale zamiast Calle Molín de la Arena należy wybrać Calle Asturias. Droga prowadzi przez mały mostek przecinający potok La Gallega, który wpada do tej plaży. Położona jest bardzo blisko plaży El Dique, z którą łączy się w czasie odpływu, kiedy to z obu plaż można przejść na wyspę El Carmen. Do jego atrakcji należy stanowisko mezolityczne oraz stara stocznia Anselmo Artime. Zalecane jest również wędkarstwo sportowe.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności