Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Andrín

Plaża Andrín to plaża w parafii o tej samej nazwie w okręgu miejskim Llanes, w Asturii. Jest to część plaż Wschodniego Wybrzeża Asturii, znanego również jako Zielone Wybrzeże Asturii, i jest uważane za krajobraz chroniony z punktu widzenia ochrony środowiska (ze względu na roślinność). Z tego powodu, zgodnie z informacjami Ministerstwa Rolnictwa, Żywności i Środowiska, jest on włączony do Chronionego Krajobrazu Wschodniego Wybrzeża Asturii.

Opis

Plaża Andrín ma kształt muszli i jest osłonięta od wiatru. Z dna plaży widać zarówno wysepkę Castro, jak i bufón znany jako bufón de Santa Clara, który znajduje się w punkcie Ballota. Plaża stwarza pewne niebezpieczeństwo, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne miejsce do chodzenia.

Plaża jest nieco niebezpieczna ze względu na prądy morskie występujące wokół wysepki i punktu Ballota. Na plaży znajdują się tylko prysznice i toalety.

Jedyne dostępne usługi to prysznice, kosze na śmieci i serwis sprzątający, choć w sezonie letnim dostępny jest sprzęt ratunkowy.[10

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności