Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de Lastres

Plaża Llastres, znana również jako Plaża Astilleru, znajduje się w miejscowości Llastres, w okręgu Colunga w Asturii. Jest to część plaż Wschodniego Wybrzeża Asturii, zwanego również Zielonym Wybrzeżem Asturii, z których wiele uznawanych jest za krajobrazy chronione z punktu widzenia ochrony środowiska (ze względu na roślinność, ukształtowanie terenu, pochodzenie krasowe itp.) Z tego powodu zostały one włączone, zgodnie z informacjami Ministerstwa Rolnictwa, Żywności i Środowiska, do Chronionego Krajobrazu Wschodniego Wybrzeża Asturii, z katalogiem SCI.

Opis

Plaża w Llastres ma kształt prostokąta i można do niej dojechać samochodem aż do samej plaży. Znana jest również jako plaża Astilleru, ponieważ w tym miejscu przed wiekami, zanim powstał port, naprawiano statki. Wpływa do niego rzeka Astuera.

Zaletą tego miejsca jest bliskość Llastres, jednej z najbardziej typowych i najpiękniejszych miejscowości na wybrzeżu Asturii.

Dostępne są następujące usługi: toalety, prysznice, kosze na śmieci, serwis sprzątający, znaki ostrzegawcze, parking, a w miesiącach letnich sprzęt ratunkowy.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności