Hiszpania > Asturia (Region)

Playa de la Isla (Navia)

Plaża La Isla de Navia znajduje się w asturyjskim okręgu Navia i należy do hiszpańskiego miasta Santa Marina. Jest kręta, ma 300 m długości i średnio 8 m szerokości. Jego środowisko jest wiejskie, o bardzo niskim stopniu zurbanizowania i jest to obszar prawie dziewiczy, o wysokim stopniu zagrożenia. Plaża nie ma piasku i jest usłana skałami. Aby do niego dotrzeć, należy przygotować się na długi, około trzykilometrowy spacer.

Aby dotrzeć do tej plaży, należy wyruszyć z wioski Santa Marina w kierunku zachodnim. Pomiędzy miejscowościami Puerto de Vega i Santa Marina biegnie droga w kierunku wybrzeża, a po dotarciu do rozwidlenia dróg należy skręcić w lewo, w ścieżkę prowadzącą do kaplicy, przy której należy zaparkować samochód. Jak już wspomniano, jest to długi, około trzykilometrowy spacer wzdłuż wybrzeża, aż do "Isla de Vega".

Jest tu parking, ale nie ma na nim żadnych usług, a zalecane zajęcia to wędkarstwo rekreacyjne i spearfishing, choć należy zachować szczególną ostrożność w dni, kiedy morze jest wzburzone. W pobliżu przebiega ścieżka nadmorska i znajduje się blisko plaży Frejulfe.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Miejscowości w pobliżu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności