Hiszpania > Santa Cruz de Tenerife (Region)

Playa de Benijo

Plaża Benijo to dzika plaża położona na wybrzeżu wioski, od której pochodzi jej nazwa, na północ od dzielnicy Anaga, w pobliżu wsi Taganana, do której należy, w gminie Santa Cruz de Tenerife (Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania). Znajduje się między Roque Benijo i Roque La Rapadura, w parku wiejskim Anaga, w parku wiejskim Anaga, w parku wiejskim Anaga.

Znajduje się on między Roque Benijo i Roque La Rapadura, w parku wiejskim Anaga. Miejsce to znajduje się między Roque Benijo i Roque La Rapadura, w parku wiejskim Anaga.

Opis

Plaża, składająca się z czarnego wulkanicznego piasku i żwiru, znajduje się w pobliżu Roques de Anaga, które można zobaczyć z plaży.

Plaża Benijo jest jedną z plaż dla nudystów w tej gminie. W lecie jest średnio obłożona, a w pozostałych porach roku rzadko odwiedzana przez turystów. Ponadto, ponieważ jest to plaża dziewicza, nie posiada żadnych udogodnień. Cabildo of Tenerife, ponieważ jest to plaża dziewicza, nie posiada żadnych udogodnień. Jest to plaża nudystów.

Cabildo de Tenerife, w zaleceniach dotyczących kąpieli i środków bezpieczeństwa, zaleca ostrożność i aby kąpiący się nie wchodzili zbyt głęboko do morza, zwłaszcza jeśli morze jest w złym stanie, gdyż może to być niebezpieczne. Do plaży prowadzi droga, która jest do niej doprowadzona, a Cabildo de Tenerife, podobnie jak Cabildo de Tenerife, zaleca, aby kąpiący się nie wchodzili zbyt głęboko do morza.

Dojazd drogą Taganana TF-134. Zobacz także ().

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności