Hiszpania > Andaluzja (Region)
Hiszpania > Cádiz (Region)

Playa de Vistahermosa

Plaża Vistahermosa znajduje się w gminie El Puerto de Santa María. Odbywa się tu masowa turystyka, głównie z Jerez de la Frontera i Sewilli. Jest ono położone na zachodnim wybrzeżu gminy. Jego nazwa geograficzna to Playa de Santa Catalina, choć ostatnio zmieniono jej nazwę na nazwę nadmorskich urbanizacji.

Plaża Vistahermosa.

Plaża w El Buzo.

Plaża El Cangrejo Rojo.

Plaża Las Redes.

Plaża w El Ancla.

Struktura

Genetycznie jest to plaża z kordonu i muszli. Bez promenady do 2018 r., ale z wieloma publicznymi dojściami przez prywatne urbanizacje nadbrzeżne. Usługi są doskonałe, podobnie jak dostęp do drogi prowadzącej do Roty. Znajdują się tu liczne rezydencje turystyczne oraz mieszkania i wille wakacyjne, co sprawia, że liczba mieszkańców tego obszaru gwałtownie wzrasta.

Plaża ma doskonały klimat do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu, bezpośrednie widoki na miasto Kadyks oraz fale z otwartego morza. Jest ona nieco chłodniejsza niż pozostałe plaże w Zatoce Kadyksu. Jest to miejsce wypoczynku i turystyki pierwszej kategorii.

Długość plaży: 3100 m.

Średnia szerokość: 42 m.

Średnie nachylenie: 7 %.

Rodzaj piasku: piasek drobnoziarnisty - kolor złoty.

Wyposażenie: punkty pierwszej pomocy, łodzie ratownicze, wieżyczki ratownicze, usługi sanitarne i higieniczne, prysznice i system nagłośnienia.

Plaże w okolicy

Pokaż plaże z całego regionu

Hotele w pobliżu plaży

Booking.com
Copyright © Plaże360 | Polityka prywatności